Učeň ľadu

Wim Hof vypracoval metódu ktorou budete zdraví, silný a radostní: „Náš autonómny nervový systém je v našich rukách. Môžeme ho ovplyvniť, využiť vo svoj prospech a bojovať s ním proti ochoreniam.“

Šesť dní s Wimom Hofoma

Cesta za silou, zdravím a šťastím s držiteľom 26 svetových rekordov

Hana Moravčíková

je pôvodne literárna kritička a prekladateľka, ktorá sa v súčasnosti venuje predovšetkým písaniu článkov z oblasti zdravého životného štýlu. Vo svojej prvej knihe popisuje nový spôsob prístupu k chladu, ktorý získala vďaka vlastnej skúsenosti z intenzívneho tréningu s holandským „ľadovým mužom“ Wimom Hofom. Zisťuje, že jadro tejto revolučnej no súčasne mimoriadne jednoduchej metódy tvorí hravý prístup k ľadovej vode a vedomé hlboké dýchanie.

Wim Hof

Roky vedeckých výskumov potvrdili všetky Hofove teórie: „Náš autonómny nervový systém je v našich rukách. Môžeme ho ovplyvniť, využiť vo svoj prospech a bojovať s ním proti ochoreniam.“ Posledných päť rokov preto tento muž cestuje po svete a šíri jednoduchú metódu, s ktorou ľuďom pomáha dosiahnuť zdravie, silu a mentálnu vyrovnanosť. Jeho fascinujúca osobnosť láka na kurzy do Przesieky každý rok viac a viac účastníkov. Zapíšte sa vďaka tejto knihe aspoň fiktívne do jedného z nich aj vy. Užijete si tak šesť dní v divočine a zistíte, čo v nej ľudia spolu s Hofom nachádzajú a aké výsledky dosahujú.

Predošlí článok

Dokážu vysoké dávky vitamínu D3 liečiť väčšinu chorôb?

Nasledujúci článok

CDC znížilo počet mŕtvych na Covid-19 o 94%!